BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ
0236 236 10 01 info@kepakademi.com.tr

TEOG Hazırlık

Foto1

TEOG HAZIRLIK KURSU

MERKEZLERİMİZDE DERSLER; ÖĞRENCİLERİMİZE ÖZEL OLARAK HAZIRLANAN PROGRAMA GÖRE, KAVRAMA, UYGULAMA VE ANALİZ ŞEKLİNDE İŞLENMEKTEDİR. 

Kavrama; Konular en başından işlenerek öğrencinin konu hakkında eksiksiz ve kusursuz bilgiyle donanması sağlanır. 

Uygulama; Konu kavrama sürecini tamamlamış öğrencilerin bol çeşitte ve zorlukta soru çözerek işlenen konuya çok yönlü hakim olması sağlanır. 

Analiz; TEOG Sınavının temel gerekliliği olan ve adayların diğer adaylardan bir adım öne çıkması konusunda belirleyici olan üst düzey muhakeme soruları çözer. 

Böylece öğrenciler her konuya dair öğrenme sürecini üç kademeli olarak tamamlar.

ÖĞRENME SÜRECİNİN TAMAMLANMASININ ARDINDAN ÖĞRENCİLERE YIL BOYU HER DERSTEN; Konu Kavrama, Konu Pekiştirme, Konu Uygulama Testleri ve Deneme Sınavları Uygulanır. 

Bu sınavlar neticesinde her öğrencinin aylık gelişim çizelgeleri oluşturulur ve öğrencilerin tüm akademik süreçleri uzman akademisyenlerden oluşan Gelişim Kurulumuz tarafından titizlikle takip edilir. 

Gelişim Kurulunun yaptığı değerlendirme sonucu rehberlik birimi tarafından her öğrenciye kişilik yapısına, ev ortamına ve sosyal yaşamına uygun özel çalışma programı hazırlanır. 

Profesyonel öğrenci koçluk hizmetlerinin yıl boyu birebir ve grup seanslarla sürdüğü merkezimizde Gelişim Kurulunun ve Ders Eğitmenlerinin gelişim birimiyle koordineli çalışması; Öğrencinin kendini en iyi şekilde gerçekleştireceği çalışma ortamının işlevselliğini arttırmak adına önemlidir. 

TEOG Hazırlık Sürecinin en önemli unsurunun anne babalar olduğunun farkındalığında olan merkezimiz yıl boyu anne babaları, eğitim dünyasının duayenleri ile aile seminerlerinde; TEOG Ailesi söyleşilerinde buluşturur. 

Yıl içerisinde 2 adet yapılan veli toplantısında velilerimiz; Gelişim Kurulu, Derslerin Eğitmenleri ve Gelişim Birimi ile birebir paylaşım yapma fırsatı bulur. 

 

                                                                                                     TEOG HAZIRLIK KURS PROGRAMI

PROGRAM

K.E.P. AKADEMİ'DE ÖĞRENCİLERİMİZ ÇOK MUTLU

SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ, İŞTE KURUMUMUZDA VERİLEN HİZMETLERİMİZ;