BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ
0236 236 10 01 info@kepakademi.com.tr

KEP Hakkında

 

 

İlk olarak 2011 yılında Abdürrahim Demirezen tarafından temelleri atılan Kep Akademi Eğitim Kurumları, günümüzde yoluna Demirezen Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi altında devam etmektedir. Kep Akademi, Manisa merkezde Çınar şubesi 1 ve 2, Beyaz Fil Şubesi, Merkez Sözel Şubesi ve Uncubozköy’de Bozköy şubesi olmak üzere, toplamda 4000 m2 kullanım alana sahip, bir eğitim destek kurumudur. Eğitim hizmetini öğrenci ve veli odaklı gerçekleştiren Kep Akademi, Manisa’da bir ilk olan psikolojik destek ile de, hem öğrencilerimize hem de velilerimize daha iyi bir hizmet sunarak, bu alandaki bakış açısına yenilikler getirmiştir. 

Uzman öğretmen ve yönetim kadrosu ile, tüm veli ve öğrencilerimizin her türlü talep ve isteklerini, haftanın her günü yerine getirmek için çalışmaktayız. 

 

TESCİLLİ KEP AKADEMİ LOGOMUZ

 

 

Logo sembolümüz üç parçadan oluşmakta ve hedefe yönelmiş Kep Akademi öğrencilerini temsil etmektedir. Kalın ve tırnaklı yazı fontu tercih edilmesinin sebebi ise kurs, özel ders ve danışman ihtiyacını tek merkezde toplayarak, öğrenciye özel kişisel eğitim veren bir kurum olarak farklı ve güçlü eğitim anlayışının yansıtılmasıdır.

K.E.P. AKADEMİ'DE ÖĞRENCİLERİMİZ ÇOK MUTLU

SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ, İŞTE KURUMUMUZDA VERİLEN HİZMETLERİMİZ;